Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 óránk lesz, bemenjek suliba?

4 óránk lesz, bemenjek suliba?

Figyelt kérdés
irodalom lesz és nem tudom a verset :D
2010. ápr. 30. 07:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szép, már általánosban ilyen lazán veszik a lógást? Nem mondom, gimiben nem keveset lógtam, de általánosban még ha próbáltam volna sem tudtam volna, egyből vamzerkodtak volna a tanárok...
2010. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Általánosban minden alkalommal az irodalom óra előtti szünetben tanultam a verseket, meg addig, amég a többiek modták. Nem vagyok büszke rá, arra viszont igen, hogy mindig 5-ösöket kaptam rá. Ment hibátlanul. :) Kérd meg a tanárodat óra előtt, hogy hagy legyél utolsó. Ha nagyon akarod, TELJESEN BIZTOS, hogy ennyi idő elég lesz rá. Sok sikert!
2010. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát ja, az elsőnek igaza van, egy vers miatt négy óra igazolatlan nem nagyon van arányban. Nem éri meg. Amúgy meg ez tényleg baromi könnyű vers, nem hiszem el, hogy egy minimális szinten nem lehet megtanulni ennyi idő alatt. 23 éves vagyok, de szerintem még most is tudnék belőle pár sort idézni. Emlékszem, általánosban fel volt adva egy József Attila vers (és nem a Tiszta szívvel - az a legkönnyebb vers a világon, szóval kicsit azért nehezebb volt), én meg elfelejtettem, és csak a suliban jutott eszembe, és ötödik órára már sikerült elmondanom négyesre. Pedig nem vagyok egy magolós, meg elég nehezen tudok verseket megjegyezni, de azért ha az ember rászánja magát, akkor olyan nincs, hogy egy kettesre ne tudná megtanulni. Még ha a Szózat lenne, vagy a Walesi bárdok, azt mondom, hogy oké, azok hosszúak és tényleg kicsit nehezebbek, bár lógni azért sem éri meg... De amit neked kell tudni, az nem is hosszú, nem is nehéz.
2010. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Banyek ez a világ egyik legkönnyebb verse!

Amúgy meg szerintem, ha megmondtad volna a tanárnak ,hogy elfelejtetted biztos adott volna haladékot hétfőig...

2010. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Jól mondja itt valaki, hogy ne menekülj a felelősség elől, te magad alakitod az életed, szóval vállald is a következményeit, legyen az jó vagy rossz. Én sem lógtam sosem, csak 20 éves korom utána vettem egy kicsit lazábbra a dolgokat, de akkor sem estem túlzásba és előtte mindig bejártam a suliba és szinte minden órát végig idegeskedtem, hogy nehogy engem hivjanak ki felelni, mert sajnos lusta voltam mindig tanulni. Ennek ellenére ma már egy jól menő cégnél dolgozom és büszkén mondhatom, hogy már vagy 3 éve nem is voltam szabadságon, csak ha nagyon muszáj volt, mert komolyan veszem a dolgokat, ahogyan neked is kellene. lesznek az életben sokkal nagyobb problémáid, minthogy megtanulj pár sort. majd egy 20 év múlva te magad is rájössz!
2010. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4 órád lesz. Nem értem a kérdést.
2010. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!