Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti gimiben 12. végén van...

Esti gimiben 12. végén van szalagavató? Előrehozottan ott lehet érettségizni?

Figyelt kérdés
Ezek közül mik vannak: szalagavató, szerenád, ballagás?
2010. ápr. 27. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

A mi sulinkban az estiseknek is volt szalagavató és ballagás. A szerenádot mindenki magának szervezi, a nappalisoknak sem kötelező szóval az estiseknek is simán lehet.

Előrehozottat bárhol lehet tenni.

2010. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is estin tettem le az érettségit,és ott nem volt sem szalagavató,sem szerenád,sőt még ballagás sem.Hiszen ide nem csak 18 évesek járnak hanem felnőtt emberek.Én is 34 éves voltam,de volt 55 éves férfi is aki akkor érettségizett..
2010. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 18 éves vagyok, tavaly érettségiztem le, én egy év alatt csináltam meg a 11-12.-et. Előrehozottan is lehet érettségizni. Viszont szalagavatóra egyáltalán ne számíts:S (sajnos), ballagás meg hogy van e, az iskolától függ, de a legtöbb helyen sajna az sincsen. A szerenád az pedig az osztálytól függ hogy mennek e vagy nem.
2010. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Az én sulimban is van esti tagozat, és nekik is volt szalagavatójuk.
2010. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!