Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a szakmát,...

Makó Ádám kérdése:

Hogy hívják azt a szakmát, ami arról szól, hogy számítógépes szoftverben alkot meg tárgyakat és azokat textúrázza is?

Figyelt kérdés
Vagy milyen középiskolába jelentkezzek ha ilyesmit szeretnék tanulni?

2016. szept. 29. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Modellezőnek nevezik, amennyire én tudom. De ne kérdezd, hogy ezt hol tanítják. Ha iszonyú sok időd van, és türelmed, te magad is megtanulhatod, van hozzá program jó sokféle (3D-Exploration, Blender, Maya)
2016. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy foglalkozás, a mi egyetemünkön pl. az "IT guy" foglalkozik ilyennel, ért ahhoz a géphez. De sok szakma magába foglalja az ilyennemű tudást, azt döntsd el, hogy emellett inkább mi érdekelne, szoftver alapú dolgok vagy tervezés? Mert tanulhatsz pl designernek, akkor is lehet dolgod az ilyennel. Nézz utána mely szakokon (esetleg külföldön is) tanítják ezeket a programokat és hajrá.
2016. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!