Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megpróbáln...

Szerintetek érdemes megpróbálnom az orvosit? 16L

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta álmom,hogy orvos legyek,de ahogy mostanában utána néztem elbizonytalanodtam. Most megyek majd 10.-be,egy pest megyei viszonylag erõs gimibe járok. Idén évvégén kitünõ lettem (bár tudom,ez nem jelent sokat),gyorsan és könnyen tanulok. A biosz és kémia is jól megy,szeretem õket,viszont a fizika egyáltalán nem fekszik.

A gondom az,hogy a környezetem nem igen támogat ezzel kapcsolatban. Az egész családom próbál lebeszélni róla. Valamikor majd szeretnék családot is,szeretek mászkálni,ejárni, de anyukám azt mondta,hogy az orvosi mellett ezeket mind elfelejthetem,csak a tanulásra lesz idõm. És bár szószerint nem mondta ki, de többször utalt rá,hogy nem lennék képes végigcsinálni,nem vagyok elég "okos" ahhoz,hogy orvos legyek.

Ezek után meglehetõsen elbizonytalanodtam... A kémia tanárommal beszéltem,kikértem a véleményét,azt mondta, látja bennem ,hogy képes vagyok rá,bátorított és felajánlotta a segítségét is.

Bármilyen tapasztalatnak, ötletnek,segítségnek nagyon örülnék,nagyon össze vagyok zavarodva.


2016. aug. 4. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég okos vagy hozzà, de tényleg kevés szabadidőd lenne.

A döntés a tiéd! Ne engedd, hogy más élje a te életed!!!

2016. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem ezt a sok agyalást ezen a témán. Már az első sorban azt írod, hogy az az álmod. Akkor? Mi a kérdés?

Az meg butaság, hogy semmire sem lesz időd az egyetem mellett.

2016. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!