Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők! Nektek mi a...

Felvételizők! Nektek mi a tervetek arra az esetre, ha nem jön össze a felvételi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én ezért jelöltem be 5 helyet. egy hely olyan, ahova még 2-es átlaggal is felvesznek vkit.(nem vok olyan rossz tanuló :D)
2010. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Kötél.
2010. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem valószínűleg most nem vesznek fel, de kivel kizárólag egy adott helyre akarok menni, ezért készülni fogok újra az érettségire.
2010. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második helyem olyan, ahova már most fölvennének (már megvan az angol, matek, számtech érettségim, csak magyar és töri emelt maradt). Szóval egész biztsoítva vagyok. De ha nem menne, elmennék rendőrnek, jó zsaruból úgyis kevés van.
2010. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én jelöltem be költségeset, és ha találok nyáron melót, akkor elvileg mehetnék is.

Én tavaly felvételiztem már, de akkor elég szépen bebuktam. Majd októberbe mentem újra egy emeltet, ami egész jó lett (91%)

A nyelvvizsgám azt pont most lett meg, egyedül a magyart kell javítanom, amitől nagyon félek, mert nagyon utálom az egész tárgyat...

Ha költségesre vesznek fel, akkor max javítok megint, és újra jelentkezek.

2010. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki megyek lövöldözni az UTSZÁRA HAHA. utsza.
2010. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem pánikolok... Anyukámék szeretnek, semmi gond nem lenne ha 1 évet itthon kéne töltenem. Én is jól érezném magam. Egyébként csinálnék még egy nyelvvizsgát a meglévő mellé, és újra megcsinálnám azokat a tantárgyakat amiket elrontottam.

De amúgy lehetetlen, hogy ne vegyenek fel, mert utolsónak megjelöltem a költségtérítéses jogot Pécsen ahová a minimum ponthatár környékén már be lehet jutni.

Egyébként nem stresszelek az érettségi miatt, felesleges. Az írásbelire nem is készülök, de szerintem a 4-es (60%) így is meglesz mindenből, a szóbelire meg teljesen felkészülten érkezem, tehát 80% körüli érettségire számítok. Több nem is kell, amiket megjelöltem államin azok nem túl népszerű szakok.

2010. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És abban az egy évben mit csináltok míg készültök a következő felvételire?:)


Bocsi csak izgulok hogy nem vesznek fel. Én csak egy helyet jelöltem be mert csak azaz egy érdekel, nem akarok úgy főiskolára menni hogy "mindegy mi csak legyen diplomám"

2010. ápr. 18. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a hozzáállás??? Felvesznek és kész! Minden az agyban dől el!
2010. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
OKJ, vagy valamilyen újságíró tanfolyam, amit amúgyis el akarok majd végezni valamikor, de nem akartam komm-médiára jelentkezni, mert nincs értelme. Szóval nem fogok unatkozni, de úgy vagyok vele,hogy felvesznek és kész. :D
2010. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!