Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE-ÁOK gólyatábor. Nagyon meg...

SE-ÁOK gólyatábor. Nagyon meg fogom bánni, ha nem megyek el?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem az a hét jó, amikor a gólyatábor lesz, ezért nem tudok ott lenni. Ez nagy hátrányt jelent majd az első héten az ismerkedésben? És fontos információkról fogok lemaradni, ha nem megyek (pl. csoportok beosztása)? Vagy ez inkább csak a bulizásról szól?


Köszönöm a segítséget, előre is! :)



2016. júl. 27. 12:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az elején elírtam: nem jó az a hét nekem. :)
2016. júl. 27. 12:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a csoportbeosztást ott fogjuk megtudni, de szerintem a leveledben is minden le lesz írva és semmiről nem fogsz lemaradni.. Ismerkedni pedig Szeptemberben is fogsz tudni:)
2016. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan fontos információ nincs, ami csak ott hangzik el és máshol nem, szóval ilyenekről nem fogsz lemaradni. Hogy melyik csoportba kerülsz, az az utolsó nap szokott kiderülni, szóval azt majd legfeljebb 1-2 nappal később tudod meg. Lesz majd Facebook-csoportotok is, ha bármi kérdésed lesz, ott felteheted. Lesznek közös programok szeptemberben is, úgyhogy az ismerkedésben sem leszel behozhatatlan hátrányban.


Szép nyarat és sok sikert!

2016. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el, mert rühellem az ilyen típusú "szórakozást". A csoportbeosztás valóban ott fog történni, nekem irtó nagy mázlim volt, mert az évfolyamfél legkirályabb csoportjába kerültem, de ezt a részét könnyen megszívhattam volna :D
2016. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és nem maradtam le semmiről. Hamar beilleszkedtem, csak az első 1-2 nap volt kicsit fura, de nem éreztem magam rosszul emiatt. Csomó gólyás esemény lesz még utána, amikre már én is mentem, szóval hamar megismertem az embereket.
2016. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most megnyugodtam egy kicsit.:)
2016. júl. 27. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!