Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontotok lett az emelt...

Hány pontotok lett az emelt angol érettségin?

Figyelt kérdés

Nekem 85 a 120-ból, lehetett volna jobb is de legalább az ötös eddig megvan. (71%)

Szóbelitől mit vártok? Paráztok? Mert én eléggé.


2016. máj. 31. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
87 pont lett. A szóbeliket utálom. De nagyon fogok igyekezni. Fel kéne ezt húzni :)
2016. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyan gyakorolsz a szóbelire? :)
2016. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
116 lett nekem, de felsőfokú nyelvvizsgám van, szóval nem lepett meg.:)
2016. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Irigyellek! Durva eredmény! :) hová jelentkeztél? :)
2016. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

107 pontom lett, de nekem is volt egy kis előnyöm, mert sokszor járok Londonba, kint él a családom fele és sok nyarat ott töltöttem, tudtam kivel gyakorolni stb.

Nem parázok nagyon, csak nem akarok olyan tételt amiről nem nagyon tudok beszélni , mert nem vagyok jártas a témában vagy nem nagyon érdekel és nincs róla véleményem.

2016. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szóbelivel simán fel tudjátok hozni az írásbelit.:)

Nekem 100 pont lett 120-ból. A szóbelitől részben félek, részben nem. Szóban vagyok a legjobb angolból és csomót gyakoroltam külön tanárral, csak remélem, nem olyan témát fogok kapni, amihez hozzá se tudok szólni, mert akkor tök mindegy, hogy amúgy jól beszélek-e angolul.

2016. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54 pont a 120-ból 😭
2016. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, jogra jelentkeztem Pécsre. Lehet, hogy bekerülök államira, amjd elválik még :)))


Midenkinek gratula és sok sikert a szóbelikhez!

2016. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

104 pontom lett a 120ból, 86%

kicsit félek a szóbelitől, mert nem készültem eddig rá. de ha utánanézek azoknak a témáknak, amikről nincs nagyon véleményem, megtanulok pár kifejezést, amivel villoghatok,és használok majd kicsit "emeltesebb" nyelvtant, akkor biztos jó lesz :)

2016. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem sajnos 91 pontom lett, 78%... semmit nem készültem még szóbelire, szombaton megyek, ma meg holnap átfutok pár témát, és koncentrálok, hogy azt húzzam, vagy nem tudom. rontani nem nagyon kellene
2016. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!