Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan történik egy szóbeli...

Hogyan történik egy szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés

Még csak 10.-es vagyok, de már félek

Ki van bent? Hányan? Meddig tart? Hogy van, mi van? félek tőle már nagyilon



2016. ápr. 29. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Még ráérsz félni. Nem lesz baj. Olyan, mint egy felelés, csak előre tudod, mikor lesz, és nem állva felesz, hanem ülve, és kicsit több tanár van bent.
2016. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, túl fogod élni. :D Fölösleges már most izgulnod miatta. 3 tanár van bent, egy elnök, aki külsős és két iskolán belüli tanár. Húzol egy tételt, van pár perced kigondolni, vagy míg te kidolgozod a tételed, addig valaki felel. Ez szerintem tárgyfüggő, úgy emlékszem nekem mindkét típus volt. Időben olyan negyed óra szokott lenni egy felelés. Tapasztalatom szerint nem barátságtalanok a tanárok, főleg, ha középszinten vagy és nyilván ismered őket, akkor még segítenek is. Maximum a sokadik felelés után már félig alszanak, vagy kissé nyűgösek, dehát ki ne lenne az.

Szóval no para. ;)

2016. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem hozzátenni, hogy amikor kihúzod a tételt, akkor van félórád összeszedni a gondolataidat.
2016. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Negyed óra... ebben annyi a jó, hogy sokáig tudok beszélni... de... az a fél óra gyorsan eltelik majd, az a 15 perc viszont legalább annyinak fog tűnni

Csak jövőre már 11.-es leszek, aztán utána már csak egy év... Olyan gyorsan elment ez az év is... utána megint elválás... újra vége lesz mindennek, mint 8.-ban :( aztán még pár év kemény tanulás egyetemen gondolom

fájni fog az biztos

Na jó, arrébb van még + szerintem egy év múlva is meg fogom kérdezni :D

köszönöm a felvilágosítást! :)

2016. ápr. 29. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!