Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy bajba vagyok! Miit...

Nagy bajba vagyok! Miit csináljak? Valaki valami tanácsot lécci.

Figyelt kérdés
Nagy bajba vagyok!!!(7 osztály) Holnap matekból irunk egyenletekből+ szöveges feladatokból amit egyenletként kell megoldani és én nem tudom nem értek belőle semmit. Korepon is voltam de még mindig nem értem 1 fogok kapni!! Így is alig van meg a kettesem most meg mégjobban lerontom..!!! Mit csinljak tudom h ezt nem lehet megtanulni.. Fizikából is rossz vagyok de abból legaláb tudok ppt-t csinálni szorg.ként. A szüleim mérgesek lesznek. Most mit csináljak???
2016. ápr. 26. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A szüleidtől kérj segítséget vagy tesodtól ha van. Most ha elkezdek magyarázni még jobban megbolondítlak ..
2016. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel, hogy a holnapi napot igazolják le, így van egy kis haladékod a matek dolgozatra felkészülni, amihez nyilván fog kelleni segítség, aki el tudja neked magyarázni ezt és tudd veled gyakorlatokat is végezni, gyakorolni.
2016. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Van tesom de messze tanul nincs itt hol. Anyukámék is hülyék ehez.... :(


Második: Ez általános iskola nem lehet csak simán igazolni és az rossz utra vezet pl ha nem tanultambioszra akkor is igazoljam magam??!


Nem baj összehozom max kettesre :( Aztán majd lesz olyan mit én is értek bár nem hiszem nagyon rossz vagyok matekból..

2016. ápr. 26. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
A szülő egy iskola évben összesen maximum 3 napot igazolhat, akár csak úgy is. Családi okok például. Tehát többet nem csak 3 napot, ha még ebben az évben nem igazoltak ennyit. (Az orvosi igazolással lehet többet is hiányozni, de az tényleg nem vezet jóra.)
2016. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod hogy milyen egyenleteket kell megoldanod? :) Hátha tudunk segíteni valamit.
2016. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyenleteket 7osztályos (egyszerűtől a zárojelesig). + nyitott mondatok egyenlettel való megoldással
2016. ápr. 26. 20:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtunk tuti 1 lesz nem írtam semmit a lapra nem tudtam!! :((( Még a kettest sem kapom meg év végén...! Nem tudom kijavítani...
2016. máj. 3. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írtál semmit a lapra, akkor van remény. :) Akkor a nevedet sem írtad fel rá, így nem kaphatsz egyest se. :) Legközelebb hajtogassál belőle inkább repcsit. :)
2016. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!