Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet nem veszik figyelembe?...

Lehet nem veszik figyelembe? Probléma ha másnap küldi el a posta és nem aznap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A felsőoktatási jelentkezést pont az utolsó napon adtam fel postára(vasárnap értem haza külföldről,hamarabb ki sem tudtam volna tölteni),viszont lehet aznap már nem vitte el a posta.

A kérdésem az lenne,hogy így is 16-a a feladási dátum,ha már aznap a posta nem viszi el?

Mert ha 17-e,akkor tudom,hogy nem veszik figyelembe.

Próbáltam érthetően leírni.

Köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 20. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A postára adás dátumának azt az időpontot kell tekinteni, ami a levélen szereplő postakezelési adatból kiderül. Tehát ha te 16-án, 16-i felülbélyegzéssel adtad fel, akkor ha egy hónap múlva ér oda, akkor is időben voltál.
2010. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha elveszi tőlem a levelet aki kezeli a postán ezeket,akkor az hiába nem megy el csak másnap,akkor is az aznapi bélyegzőt teszi rá mikor feladtam?

Elnézést,csak ideges vagyok mert semmi visszajelzés nem jött még az OM-tól.

Köszönöm a hozzászólást!

2010. márc. 20. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott volt az e-felvi...

Még senki sem kapott semmi visszajelzést, aki papíron adta be.

2010. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen mindegy, hogy mikor "indul" el a levél. Az a lényeg, hogy melyik nap adtad át a postásnak.
2010. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!