Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Friss diplomával elhelyezkedni...

Friss diplomával elhelyezkedni vagy külföld?

Figyelt kérdés

Nos ..a kérdés adott. 25 vagyok, közgazdasági diplomám van. Közép angolom, szakmai tapasztalatom is van 3 év mert levelezős fősuli volt.

Vagy marad a kérdés?? ANglia?? mert ugye ott van lehetőség elhelyezkedni ...jól tudom hogy milyen munkákra lehet számítani( msosogatás, felszolgálo, esetleg recepcio ha jo az angol,...takaritás,..) Ezzel tisztában vagyok.

El lehet ma helyezkedni??? Én azok kommentjét várom akik hasonlo szituációban voltak ,vannak...szóval konkrét páldákat várok!

Köszönöm!!


2010. márc. 14. 21:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Utólag is elnézést kérek a helyesírási hibákért! :)
2010. márc. 14. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen itthon próbáld meg először
2010. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külföld. Jobban jársz a jövőt illetően ha nem maradsz ebben az országban. Mondjuk én a helyedben valahova északra mennék, norvég, svéd, finn, oda is jó az angol és sokkal jobbak mint Anglia, munka is több akad mert mostanság Angliába megy mindenki és egyszerűen nincs elég meló ennyi embernek.
2010. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért diplomáztál, hogy kimenj Angliába mosogatni, felszolgálni vagy takarítani? 3 évvel ezelőtt is ugyanilyen volt a helyzet, mint most, ha tényleg ezt akarod akkor totál felesleges volt fősulit végezned. Én mindenképpen itthon próbálkoznék.
2010. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jo persze tudom hogy nem ezért tanultam,..de..

nem akarok más példáját se követni, de ha nincs más??

épp azon filozok, hogy nemcsak angliábol áll a világ,..dehol lehet még elhelyezkedni angolal??

Mert hiába középfok, azért az angliában alpnak számít,... ott meg legalább ezt tudnám perfect szintre hozni...elvileg..

2010. márc. 15. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!