Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy egyeseknek...

Mért van az, hogy egyeseknek az a válaszuk a "miért mész egyetemre? " kérdésre, hogy "mert ott sok pasi/csaj van"?

Figyelt kérdés
Komolyan vannak ekkora idióták, akik csak a dugás miatt indulnak egyetemre? :S
2010. márc. 14. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megyek majd egyetemre de nem a dugás miatt!:D

Aztán ki tudja??

18/F

2010. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézd meg a felsőoktatás mai állapotát! Tömegtermelő üzemek, amelyek sok esetben rohadnak szét. A beadandóidat a kutya se olvassa el, ahogy a diplomadolgozatodnak is maximum a bibliográfiáját... Szóval másra úgysem való. Jól teszi aki azért megy.
2010. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az egyetemisták 70%-a nem tanulni megy az egyetemre...
2010. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem gondolom, hogy megéri ezért egyetemre menni, mert hacsak nem egy kamuegyetemre mész, akkor a vizsgaidőszakok, beadandók, olvasmánylisták olyan hosszúak, hogy annyit nem ér meg egyetlen pasi/csaj sem. Minden esetre nyilván egy több ezer fős egyetem jó hely az ismerkedésre, nagy egyetemi bulikra és azt hiszem, ez tényleg olyan dolog, amit jó, ha megtapasztal az ember. Sokan férjet/feleséget is az egyetemen találnak, nekem is van olyan ismerősöm aki ezzel a céllal van most a szakunkon, de mindenki eldöntheti miért megy. Tanulni vagy dugni. Melyikből profitál többet? Mit ír majd bele az önéletrajzába?

Mellesleg ha a diplomamunkának csak a bibliográfiáját olvassák el, akkor miért ülnek rajta emberek fél éveket? Olyan diplomamunkát kell írni, aminek nem csak a bibliográfiája érdekes.

2010. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tessék olvasmány: [link]
2010. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!