Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyikből könnyebb felkészülni...

Melyikből könnyebb felkészülni emeltszinten (1 év alatt)?

Figyelt kérdés
Magyar v. Biosz

2015. aug. 13. 14:50
 1/3 anonim válasza:
Kb. egy szint a kettő. Mindkettőhöz elég széles tudás szükségeltetik. Ha humán beállítottságú vagy inkább, akkor azt mondanám, hogy magyar, de ha nem akkor egyértelműen biosz. Természetesen attól is függ, hogy hova akarsz tovább menni középsuli után.
2015. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak bioszból emelteztem, szerintem egy év komolyabb felkészülés elegendő rá. Volt pár osztálytársam, aki magyarból emeltezett, és hát nekik rengeteget kellett olvasniuk, meg fogalmazásírást gyakorolniuk.

De én is csak ismételni tudom az előttem szólót. Ha a humán tárgyakat tanulod könnyebben, akkor emeltezz magyarból, ha pedig jobban érdekel a biosz, akkor bioszból emeltezz.

2015. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magyar érettségi lutri, egyrészt a vizsga nehézségét nem lehet belőni, mindig változik, másrészt nagyban függ a javítótanártól. A biosz sokkal objektívebb. Ha mindkét tárgy jól menne, én a bioszt próbálnám meg a helyedben.
2015. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!