Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Üdv! Szeptembertől Szegeden...

Üdv! Szeptembertől Szegeden leszek BTK-s hallgató és a Móra-Öthalmi között vacillálok. Élmények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Alapvetően nyugodt természet vagyok és a hasonlóan higgadt és befelé forduló emberekkel találom meg a hangot. Egyáltalán nem vagyok prűd, csak a mai zenék nagy részét nem bírom, ezért legtöbb esetben kerülöm a bulikat és inkább kocsmázom. Azért, ha van a közelben olyan hely, ahol jóféle blues, rock, jazz, vagy bármilyen IGÉNYES zenére lehet mulatni, azt mondjátok.:) A kolik adottságaival, felszereltségével tisztában vagyok. Olyan segítséget kérnék, amelyben személyes élményeiteket, tapasztalataitokat írjátok le.

Nagyon köszönöm a segítséget!



2015. júl. 26. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ez sajnos azon múlik, hogy milyen szobatársakat fogsz ki. Ha hasonló beállítottságúak mint te akkor nem igazán lesz gond, de ha valami lazább, bulizósabb típussal kerülsz össze akkor adódhatnak gondok. De meg kell beszélni mindent és akkor nem lesz probléma. :)

Az Öthalmi nagy hátránya, hogy a város legszélén van és csak félóránként megy a busz. A Móra Újszegeden van, viszonylag közelebb mindenhez. Én Mórás vagyok, teljesen meg vagyok elégedve vele. Jól lehet tanulni, pihenni, szórakozni. Nem tudnék beszámolni kirívó esetről. Esetleg ha van kérdésed írj. :)

2015. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Károlyi a legjobb! :D
2015. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Boztosan:), de kötve hiszem, hogy ki tudnék békülni egy olyan hely szellemével, amit egy hazaáruló tetűről neveztek el.
2015. júl. 28. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyere ki öthalomba(:

Persze itt is lutri gólyaként, hogy milyen emberekkel kerülsz össze, mint bármelyik koliban, ahova gólyaként kerülsz be.

Öthalomnak van egy külön épületben egy külön kocsmája ;)

Persze nem ugyanaz mintha a varosban inna az ember..inkabb családias hangulatú. Két hetente kb vannak bulik, s ált mindegyiket egy zenekar nyitja, ami ált rock stílusú.

Én nagyon szeretem ezt a kolit (:

2015. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok: Nemár hogy a neve alapján döntöd el, hogy hova mész..:D Nem ezen múlik, hogy milyen emberek vannak ott és milyen a hangulat.

De ha nem szeretnél odamenni, nem foglak rábeszélni:). Csak én nagyon imádom pedig először nem is ide szerettem volna jönni, sőt egyáltalán nem is akartam ide jönni, mégis megszerettem.

2015. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet a nevet illetően. Én mégis úgy gondolom, hogy nomen est omen, nem véletlen, hogy nem változtatták meg a koli nevét. Azért köszönöm, hogy írtál!
2015. júl. 28. 17:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem a héten lemegyek Szegedre és megnézem a kolikat. Gondolom be lehet menni. Ha van valami útja, módja a könnyebb bejutásnak, azt megköszönném, ha valaki megosztaná velem. Köszönöm!
2015. júl. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!