Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 5 éven belül...

Lehetséges, hogy 5 éven belül beszüntetik az érettségit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad?

Egyébként szerintem nem. :)

2010. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az éreTTségit?

Nem, nem szüntetik be.

2010. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szép álmokat! Azért csak tanuld a helyesírást addig is. :-)
2010. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy nem.Már így is sok a primitív ember. Mondjuk az érettségi sem sok,de mégis több mint a semmi.
2010. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem inkább ne szüntessék be! oké, én se nagyon szeretnék rá tanulni, de ha belegondolsz, valaki mondjuk egy szar, gyenge gimiben 5 ös tanuló, egy másik valaki meg egy erős,kéttannyelvű suliban 4es. és akkor felvételinél na kit vennének fel?? naná hogy az ötöst...
2010. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért az 5-öst? Ott van a duplázás, aki tud az ott bizonyíthat + az érettségi központi és 480-ból mindössze csak 100 a tanulmányi eredmény... Egyébként kizárt, hogy beszüntetik. : ) bár kitudja, addig már két mocsok kormány is ki fogja próbálni magát, azok meg fogják kutyulni a szart, de ne reménykedj...
2010. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó, csak hallotam róla... JAAJ NEM MINDEGY, ELÍRTAM! xD kicsit erősebben nyomom le a billentyűt, és máris két t lesz...annyira azért énsem vok hülye, hogy alapból két t-vel írjam! :D
2010. márc. 10. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne...akkor nem kéne annyit stresszelnem 4 év múlva h. matekból letudok-e érettségizni-_-"
2010. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De az érettségi szót kettővel "t"-vel kell =/

Milyen jó, hogy nem lehet kérdéseket sem válaszokat törölni, örökkön örökké fenn fog maradni balgaságod emlékére a kommented...

2010. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, a moderátorok megint szó nélkül átjavították a címet, és csak a válaszokban maradt nyoma a hülyeségnek, de a kérdező azért így is lebuktatta magát, hogy fogalma sincs róla. :-)


Valamikor a 48-49-es szabadságharc bukása után nem sokkal vezették be az érettségit, 160 éve tartja magát. Minden rossz tanuló belenyugodhat, hogy kibírja még a következő öt évet is. :-DD

2010. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!