Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s iskola Budapesten és...

OKJ-s iskola Budapesten és annak környékén? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Szükségem van egy OKJ-s sulira, ami valóban szakmát ad, INGYEN (érettségi 19éves vagyok). Nem vág át azzal, hogy százezreket kell fizetnem a tanulásért kerestem mindent a neten egyszerűen nem találok jót! Egyet találtam, a Drégelyvárat, amiben a párom tanult, az meg megszűnt! Segítség el vagyok keseredve :(

2015. júl. 8. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne olyan iskolát keress, ami INGYEN szakmát ad, hanem olyant, ami TÉGED érdekel.

Feltételezem, hogy utána abban a szakmában szeretnél dolgozni...

Most én hiába írok Neked egy gépi forgácsoló vagy hegesztő képzést, ha Te pl.az állatokat szereted.

Ha nincs szakképzettséged, akkor az első szakma megszerzése ingyenes.

2015. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉS azt mi honnan tudjuk, hogy milyen szak érdekel?
2015. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2015. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor az első okj tanfolyam ingyenes 22, vagy 24 éves korig. Nappali vagy esti képzés érdekel téged?
2015. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az első ingyenes, de vannak olyan intézmények amikben önköltségesek a képzések.. sajnos én sem találtam államilag támogatottat. Nekem spec. nem Budapesti kell...

Gyűjtsél rá nyári munkával esetleg..

Vannak állami képzések, de azok előtt általában ott szerepel a "gyakorló" és azzal még nem sok mindenre mész.. Ha fiú vagy akkor könnyebb a dolgod, de gondolom te is lány..

A másik ötletem, hogy menj be a munkaügyi központba, ott is szoktak felajánlani képzéseket.

2015. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!