Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti melyiket ajánljátok?...

Kovács Elu kérdése:

Ti melyiket ajánljátok? Fogorvos vagy Alsós tanár?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Nagyon vonz engem a fogorvosi szakma de szívesen lennék "alsós" tanár is. (Bocsi ha rosszul fogalmaztam.)a 7. évvégi jegyeim nagyon jók lesznek, persze lehetne jobb is. A fogorvosnak Biológia kell amiből 5 vagyok és még mellé fizika vagy a kémia azokból 4 vagyok. A szüleim szerint meg nem szált el az az esély hogy tanár legyek. Év végén: 9 ötösöm és 5 négyesem lesz. A kérdésem az hogy ti melyiket választanátok csak írjatok hozzá indokot. Mert én nem tudom eldönteni hogy melyik legyek. De persze azt fogom választani ami nekem fog tetszeni és meg lehet hogy még megváltozik a döntésem és egyik se leszek. De arra kevés az esély. Kérlek írjatok tapasztalatokat, véleményeket is. Előre köszönöm a válaszotokat.
2015. jún. 8. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanár meg a tanító nem ugyanaz.

Én a tanárt javasolnám tanító helyett. Az években a tanító/ óvónői szakokra nem olyan nehéz bejutni, túljelentkezés is ezért van.

A fogorvos az jó terv, sok kitartás kell hozzá a tanulásban. Ha esetleg tényleg szeretnél tanítani és a biológia is közel áll hozzád én a biológia és valamilyen másik szakpáros tanári pályát ajánlom.

Ez az én véleményem, és még változni is fogsz az érettségiig.

Sok kitartást, kellemes nyári szünetet!

2015. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is :)
2015. jún. 10. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!