Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukott valaki idén teherautó...

Bukott valaki idén teherautó (C) kat. Elméletből?

Figyelt kérdés

Én megbuktam mind3ból. Sokat tanultam rá, de ez atomnehéz... soha életemben nem tanultam fizikai munkát (raklapok, kötések, elhelyezés stb...), se autószerelői cuccokat, és elvárják tőlem hogy majd leolvasom nekik a komplett kompresszor tervrajz alapján hogy az milyen?

Egy vagy kétkörös hidraulikus vagy légfék egy vagy két sűrített levegővel úristen :D....


Azt olvastam, hogy idén lett ilyen nehéz. Régebben könnyű volt? (Ezt azoktól kérdem akik régebben csinálták).


Bukott meg még valaki? Nekik mi a véleményük az egészről? Főleg hogy a mai kamionokba külön "Call Assistance" gombot építenek hogy ha lerobbansz akkor annyi a dolgod hogy vársz amíg kijönnek a szerelők...



2015. máj. 27. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!