Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyen lehet felkészülni...

Hogyen lehet felkészülni legjobban a KRESZ vizsgára?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 16:17
 1/4 Fecc ***** válasza:

Kresz program a gépen,orrvérzésig,

Kérdéscsoportokra bontva elsőnek.

2010. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlás. Gondolom csak van már progid. Azon először végig mész jó alaposan az összes kérdésen, miután van egy pár az is elég ha beosztod kategóriánként. Azt utána tesztek ezerrel véletlenszerűen...
2010. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a kresz könyvet olvasgatod, tanulod, majd amikor már kb. a könyv felét átvetted, elkezdessz teszteket csinálni(van tesztkönyv). először a témakörökhöz tartozó teszteket csináld meg, legalább háromszor menj végig rajtuk, ha valami nem világos, nézd meg a kresz könyvet.

Amikor már kb. a tesztek felét így megcsináltad, akkor próbálhatsz olyan tesztet, ami már a vizsgán lesz, tehát ami időre megy, és mindenféle kérdés van benne.

Ha valami nem jó, megnézed a könyvben.

Így haladsz, egyre jobbak lesznek az eredményeid. Ha kb. 2-3 hibaponttal meg tudod csinálni a teszteket, akkor már nyugodt szívvel mehetsz vizsgázni is, mert akkor tuti sikerül.

2010. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én bejártam az összes órára. Odafigyeltem, jegyzeteltem.

A könyvet nem nagyon olvasgattam, helyette egyszer megcsináltam a tesztkönyvben a kérdéseket és ennyi.

Ami nem volt jó vagy tippeltem azt aláhúztam, majd újra átnéztem.

Ezután a programmal gyakoroltam és ennyi. Nem tanultam halálra magam, de simán átmentem.

2010. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!