Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi lapon nem X-eltem...

Felvételi lapon nem X-eltem be azt, hogy az édesanyámnak 8 általánosa van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Elnéztem azt a sort, pedig plusz pont jár érte. :S De már elküldtem a lapot. Tudok valamit tenni? vagy ez már elúszott?:S
2010. febr. 17. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még önmagában nem hátrányos helyzet. Csak akkor jár érte pluszpont, ha rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülsz.
2010. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
becseszne ha azért járna plusz pont mert a rokonok lusták voltak tanulni
2010. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz hogy ezért nem igazán szükséges plusz pont. De nem azért mert lusták voltak... Régen mások voltak az anyagi körülmények, és nem mindenki tudta megtenni azt, hogy továbbtanuljon...
2010. febr. 17. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

régen mások voltak a körülmények.

Simán jó körülmények között lehetett élni egy 8 általánossal, sőt még anélkül is.


ezzel szemben ma sokszor egy diplomával is jól kitörölheted...


Amúgy csak akkor jár pluszpont 8 általánosért, ha tudod igazolni dokumentumokkal, ehhez csak a bizi nem elég

2010. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!