Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már nem vagyok...

Mit tegyek, ha már nem vagyok tanköteles (18 vagyok) de ez évtől szeretnék újra iskolába járni (9. osztályom van meg), de nem iratoztam be sehová. Van még remény valahová beiratkozni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esti iskolákba. Bnőm is szeptembertől fog járni. Keress fel egy olyan intézmény ahol van ilyen lehetőség.
2008. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Esti tagozatra szerintem még beiratkozhatsz. Érdeklődj a számodra szimpatikus suliban, ahol van esti tanítás is.
2008. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 18-22 éves korig lehet estire menni, úgyhogy hajrá.
2008. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám is estire jár, és 40 éves. Egyébként az estikre is most kell beiratkozni, de lehet, hogy mehetnél még nappalira is, csak sürgősen érdeklődj utána.
2008. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezért jutalom jár neked%

Végre aki gondolkodik, tanul, akar...

2008. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!