Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell kitölteni a jelentke...

Hogy kell kitölteni a jelentkezési lap ezen részét?

Figyelt kérdés

S.O.S! Az a gondom, hogy nem tudom, meg kell-e jelölni másik tanári szakot a 6/a táblázatban, ahol már megjelöltem egy tanári szakot. Tehát kell-e szakpárosítást csinálni, vagy elég az az 1 tanári szak?


A válaszokért óriási hála! Köszönöm!


2010. febr. 14. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanári szakot mindenképpen párosítani kell!Olyan nincs,hogy egyszakos tanár leszel. Legalábbis nekem ezt mondták.
2010. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És ezt hogyan kell beírni a jelentkezési lapba? A 6/a táblázat első sorába az egyik, a másodikba a pár másik tagja kerüljön? Vagy egy sorba az egész tanári szakpár?

2010. febr. 14. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

A 6. táblázatba kell az egyik,a 6/a-ba pedig a párja. Legalábbis azt hiszem, de bizonytalan vagyok benne. A helyedben inkább neten jelentkeznék, ott egyértelmű, mit hova kell, nem tudod elrontani! Sok sikert!

Első voltam.

2010. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!