Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már diplomás: milyen...

Aki már diplomás: milyen érzés volt, mikor megkaptad az első diplomád? Milyen volt a diplomaosztód?

Figyelt kérdés
Éreztél valamit, hogy esetleg fejlődési mérföldkő volt, vagy ilyesmi?
2015. jan. 22. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Még csak érettségim van, de elmondjam milyen volt?


Hmm ez is megvan, és kitörölhetem vele a seggem, már akkor nem érdekelt az egész mikor megtudtam h megvan.

A nyáron dolgozni és várostnézni szerettem volna, mint pincér, vagyis emberek közt és a nagy érettségi, amire a tanárok olyan nagyon készítik és ösztönzik az embert faszt sem ér. A diploma sem, ha nem tudsz utána érvényesülni vele. :)

2015. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, akkor tegyük fel, hogy értelmes ember vagy, aki sokat tanult és tud is valamit, nem csak káromkodni anonim oldalon és az alapvető érettségiről beszélni. Már ne is haragudj, de egy érettségi miatt miért kellene a feneked verni a földhöz? Ez kb. olyan alap, mint hogy tudsz olvasni. Amikor 5-6 évet tanulsz egy magas végzettség miatt (amivel lehet is kezdeni valamit), akkor talán megváltozhat az életed, amikor megkapod a munkád jutalmát.
2015. jan. 22. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset, de nem azért, amiért az első nagyokos ("nem ér semmit a diploma, ha nem tudsz vele érvémyesülni" - óriási életbölcsesség...). Egyszerűen nagyobb feladatok voltak az azt megelőző néhány évben, ami mellett a záróvizsga nem jelentett különösen nagy felszabadulást sem. A második diploma már más volt, mert egy olyan képesítést adott, amit már magában fel lehetett mutatni.
2015. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!