Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 éve érettségiztem, azóta...

3 éve érettségiztem, azóta egyetemre járok, de szeretnék elkezdeni egy második szakot is, ehhez azonban újra kellene érettségiznem matekból és fizikából. Az egyetemi tanulmányaim mellett fel tudok készülni májusig az érettségikre?

Figyelt kérdés
pl. ha külön tanárhoz járnék?
2015. jan. 18. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ, hogy milyen szakon vagy, értem ezalatt, hogy ha a fizikát nem is, de a matekot használtad-e legalább heti szinten. Amúgy megoldható szerintem főleg ha mondjuk heti 1-1 alkalommal magántanárral tanulsz fizikát meg matekot is, de eléggé ki tudnak esni az embernek a dolgok ha nem használja :D
2015. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mérnök szakon vagyok, és a másik is mérnök szak lenne, csak teljesen más a kettő mégis. Remélem sikerül. Köszönöm a választ! :)
2015. jan. 18. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak az lehet a gond, hogy vissza kell menni nagyon az alapokra, mert a matekot meg a fizikát is használod aránylag rendszeresen, persze az a biztos ha magántanárral tanulsz ha megengedheted magadnak, de tuti sikerül, sok sikert.
2015. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mi lett végül?
2020. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!