Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Veszprémi "SÉF" Szakközép...

A Veszprémi "SÉF" Szakközép iskoláról tudsz valamit? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Mármint jár oda valaki? Mert ha igen elmondhatná, hogy milyen. Meg az is érdekelne, hogy milyen a kollégium ahová kihelyeznek.
2010. jan. 30. 00:19
 1/3 anonim válasza:
A fiam jár oda, most 10.-es. Tanulni nagyon kell itt is, de elég kiterjedt nemzetközi kapcsolatai vannak a szakma és a nyelv gyakorlására.A koleszról nem tudok semmit.
2010. jan. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ott tanulok, igaz én már máshol leérettségiztem. A tanáraim elég rendesek és segítőkészek. Igaz itt is vannak azért szigorúbb tanerők, de nem kell annyira félni tőlük sem. Az iskola nagyon jól felszerelt, barátságos környezetben tanulhatsz. A sulis rendezvények is jók. A kollégiumról én sem tudok semmit, de állítólag az is jó. Ha vendéglátást akarsz tanulni, szerintem nyugodtan gyere ide.
2010. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább a gasztroker menj!
2010. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!