Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feljebb tudnám-e tornázni a...

Feljebb tudnám-e tornázni a matekjegyemet 3-asra vagy négyesre, ha van egy egyesemn, négy darab kettesem, egy hármasom és egy ötösöm? Az átlagom 2,21 :S

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, és egész életemben ment a matek. Nem írom ide, hogy szar a tanárom, mert akkor ahogy eddig láttam, mindenki a torkomnak ugrana, hogy "csak nem tanulok". A kémia (amiből szintén szarul állok, és ugyanaz a tanár), és a német kivételével mindenből 4,80 feletti átlagom van, szóval nem igazán szeretném el cseszni a matekot. A múltkor az egész hétvégémet rááldoztam a dolgozatra gyakorlásra, és megint csak egy gyomorgörcs fogott el, hogy le fog telni az idő és nem bírom megoldani. És egyes lett. Már be sincs kedvem menni az órára, mert hiába figyelek, hiába írom meg hibátlanul a házimat, nekem ez nem megy. Egyébként gimnáziumba járok, és éppen ezért félek, hogy a matekjegy igencsak erősen visszafoghat az egyetemre jelentkezéstől majd.

2014. nov. 17. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereznél még egy ötöst akkor az átlagod 2,75 lenne és meg lennne a hármas. Ha a tanár jóindulatú, akkor neked is beválhat az, ami nekem, hogy minden órán jelentkezz , legyél nagyon szorgalmas és akkor talán arra ad egy ötöst az átlagod érdekében. Mondd el a tanárnak, hogy miért fontos neked, hogy jó jegyed legyen stb...


Ha az ötöst sikerül megszerezned, de még fogtok dolgozatot írni, akkor próbálj meg minimum egy hármast írni, így is még meglesz a hármas év végére.


Sok sikert!

2014. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :)
2014. nov. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!