Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárok rossz szemmel...

A tanárok rossz szemmel néznek arra, aki kihagyja a szalagavatót?

Figyelt kérdés
Mondjuk utazás miatt? Ők is "gáznak" tartják, vagy nem is érdekli őket?
2014. nov. 10. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy gáznak tartják-e. Az biztos, hogy jogod van nem elmenni, és az is, hogy nekik nincs joguk emiatt rosszabbul értékelni a teljesítményedet.


De mindenképpen illik időben szólni előre, hogy nem leszel ott.

2014. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy ez foglalkoztatná őket, a teljesítményedbe aztán meg pláne nem fogják beleszámítani. Ők is ugyanolyan hétköznapi emberek személyes/magánügyi gondokkal tele, nem a diákok körül forognak a gondolataik a nap 24 órájában, sőt. Egy kettő, akikkel esetleg kölcsönös szimpátia áll fent, talán megérdeklôdik az okát esetleg a sajnálatukat fejezik ki, de nem igazán érdekli őket.

Az osztályfőnököd biztosan sajnálja majd, neki kell szolnod, mert nagyon sok pénzügyi dologgal összefügg a tánctanár bérlésétől kezdve a kedvezményes csoportos ruhakölcsönzésig.

Nálunk 2 fiú és 1 lány nem akart táncolni, így például én egy alsós fiúval keringőztem.

Senkit nem fog érdekelni, biztosíthatlak felőle.

Sok sikert!

2014. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!