Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a felvételid?

Hogy sikerült a felvételid?

Figyelt kérdés

Szerintem a matek nevetségesen nehéz volt az előző évekhez képest....

A nyelvtan szokás szerint nevetségesen könnyű.

Te mit gondolsz?


2010. jan. 23. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amit te ;)


15/F

2010. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

+kérdés: a matekban hány feladatot tudtál megoldani?

én 3-at

2010. jan. 23. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én már 9.es vagyok, tavaly felvételiztem, de megnéztem az idei feladatsort, az én véleményem pont fordítva.A matek nevetségesen könnyű, mitn a többi is volt eddig, de nyelvtan viszont nekem soha nem ment vmi jól, úgyhogy abból 35 pontom ha lett volna.
2010. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most nézem a magyart is, emrt az előbb csaka matekot néztem meg, hát ez tényleg írtó könnyű:D
2010. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igaz?Azt még egy nem jó nyelvtanos is közepesre meg tudja csinálni.Viszont a matek az szerintem nagyon nehéz volt.
2010. jan. 23. 21:12
 6/12 anonim válasza:

hát én javítókulcsba megnéztem, a magyarba pár hibám van...

de a matek...áhh...én ELVILEG jó matekos vagyok...de ezt én is nagyon elszúrtam. a mi iskolánkból 9-en jelentkeztünk de senki se tudta és mindenki ki volt akadva.

egyébként nem lett volna nehéz, csak nagyon kevés idő volt rá. még a felvételiztető tanár is megmondta, hogy erre nem elég 45 perc.

akkor tőlem mit várnak?!


(14/L)

2010. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyondurva:D

A 9.-es válaszoló vagyok, megcsináltam a magyar felvételit,a fogalmazás kivételével, MAX pontom lett, komolyan:O

És a fogalamzásomra is kapnék 7-8 pontot, tavaly is kb. annyit kaptam rá.Bár az izgalom nagymértékben közbejátszott, hogy semmi sem jutott eszembe meg iylenek.És a tavalyi magyar szerintem jóval nehezebb volt, a matek viszont tényleg könnyebb.20 perc alatt megírtam a magyarnak a fogalmaztás kivételével az összes többi részét max pontosra:DTejóisten:Dbocsi,d e ezt muszáj leírnom, annyira meglepő:D

Megcsinálom a matekot is, lehet hogy tényleg nehéz lesz 45 perc alatt.

2010. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is átszámoltam és nekem a magyak kb. 44-43

A matek meg 29-30. Pedíg matekból jó vagyok és a magyartól féltem jobban, de szerencsére mindenkinek szar lett:S

2010. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most megcsináltam a matekot is, és tényleg kevés az idő, de nekem 44pontom lett.Szóval egész jó, bár a tavalyinál rosszabb.Mondjuk én már 9.es vagyok, nemis izgulok, mint ahogy ti ma délelőtt szval ez nagymértékben közrejátszik.

Csak elég igazsűgtalannak tartom ezt a központit, mert a magyar az könnyebb, mint a matek, és ezzel szerintem mindenki így van és aki jó matekos(de gyengébb magyaros) annak jó lesz a matek is meg a magyar is(mert az ugyebár könnyű), aki viszont jó magyaros(de gyengébb matekos), annak jó lesz a magyar, de rossz a matek.Persze ez lehetne épp fordítva is.Én tavaly úgy éreztem hogy pont jó volt, mind a 2 azonos nehézségű.Csak nekem a matek az erősségem.

Bocsi, hogy ennyit válaszolok:DMegfogott a kérdésed:D

2010. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ne haragudjatok, tavaly írtam, de ez majdnem teljesen megegyezik a tavalyi feladatokkal..

szóval aki átnézte az előző éveset, tuti jól sikerült.

Én átnézés nélkül is most megtudnám írni a matekot 30-ra, pedig tavaly örültem, hogy 23 pontom lett..

2010. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!