Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A miskolci egyetemre járok,...

A miskolci egyetemre járok, hány kredit kell hogy legyen félévben, hog yne tegyenek át költségtéritésesre?

Figyelt kérdés
Hol lehet erről tájékoztatást találni???
2010. jan. 20. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
A TO-n. Azt hiszem, 30-at kell elérni két félév alatt.
2010. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlag 30 kredit szokott lenni az elvárás, de a TO.-on ezt biztos meg tudják mondani. Nekünk 26 kredit az éves minimum, szerintem nálatok is ekörül lehet.
2010. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
b@szki ez aztán az ország , minden a f@szomrol informálnak meg küldik a leveleket, de 1 kib@szott táblázatot nem adnak, hogy ennyi és ennyi kredit kell!! én ukrajnában lakom, nálunk sokkal szarabb az informácio meg minden, de legalább annyit közölnek, hogy mi a helyzet. fel vagyok háborodbva! mivel 5 kreditet sikerül csak szereznem, félek hogy félévben áttesznek költségtéritésesre
2010. jan. 20. 14:41
 4/12 A kérdező kommentje:
és nem az évesre vagyok kiváncsi, de köszi a válaszokat! félév van!
2010. jan. 20. 14:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon úgy van, hogy 2 félév alatt kell 30 kreditet összegyűjtened. Szóval ha most 5-öt sikerült teljesítened akkor a következő félévben 25-öt teljesítened kell. Ha a tavaszi félév végére nem sikerül a 30at összeszednek akkor 2010 őszétől már költségtérítésesre kerülsz.


Megfelel a válasz?

Jah! És a tanulmányira kell menni ha valami nem világos!

Amúgy milyen karon vagy? Gépész?

2010. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
megfelel a válasz, szóval félvben semmiféle képpen nem tesznek át kölcstségtéritésesre. gépész vagyok, jah!
2010. jan. 20. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
"A mintatanterv szerint félévenként 30 kreditpont szerezhetõ. A jelenleg érvényben lévõ egyetemi Tanulmányi és Vizsgaszabályzat (TVSz) értelmében elsõ évben (azaz az elsõ két szemeszter alatt) 30 kreditpontot kell összegyûjteni." Szal minden évben meg kell szerezned az elérhető krediteknek legalább a felét. De amúgy félévkor akkor sem sorolhatnak át fizetősre, ha egy kreditet sem csinálsz, csak következő évtől.
2010. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm, FŐLEG AZ UTOLSÓNAK , Ő teljesen megnyugtatot engemet!!!!!!! KÖSZI!
2010. jan. 20. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem egy csoportban vagyunk, mert akkor nagyon utálnálak.
2010. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
MIÉRT????????? mit csináltam?
2010. jan. 20. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!