Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kórházban szeretnék dologzni...

Kórházban szeretnék dologzni csecsemő osztályon. Mik ennek a feltételei? Érettségim van most készülök fősulira, csecsemő és gyermeknevelő szakra.

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Azzal a szakkal nem dolgozhatsz kórházban. Tudom, mert ez a szakmám, és tavaly végeztem, igaz OKJ-n. Hiába volt 2 hetes kórházi gyakorlat, még sem helyezkedhetsz el ott, mert ahhoz csecsemő és gyermekápoló kell! Az ápoló és a nevelő messze nem ugyan az.

Egy másik kérdésnél,leírtam, hogy ezzel a szakkal milyen intézményekben lehet elhelyezkedni, de ha nem találod szívesen bemásolom Neked is :)

2010. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Légyszi akkor küld már nekem is. Köszike!
2010. jan. 19. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocs, hogy csak most írok, de elfelejtkeztem erről a kérdésről :)

Na akkor bemásolom, amit egy hasonló kérdéshez írtam.


"Szia! Én csecsemő- és kisgyermekgondozó-nevelőként végeztem tavaly. Ez egy 2 éves akkreditált felsőfokú OKJ-s szakképzés volt, Ajkán volt az iskola, ami soproni NYME Benedek Elek Pedagógiai karának a kihelyezett képzése.

Elég sok helyen el lehet vele helyezkedni:

-bölcsőde

-csecsemő és gyermekotthon

-családok átmeneti otthona

-gyermekjóléti szolgálat

-sérült gyermekeket ellátó intézmények

-gyermekfelügyelő


Én egy speciális iskolában dolgozom gyermekfelügyelőként, és nagyon szeretem :) Előtt pedig egy szállodában voltam gyerekfelügyelő és animátor."


Szóval ezekben az intézményekben tudsz elhelyezkedni ezzel a szakmával.

2010. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok :)

Családi napköziben is dolgozhatsz gondozónőként, csak ezt valahogy elfelejtettem :)

2010. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha kórházban szeretnék később dolgozni csecsemő vagy újszülött osztályon milyen képzést kell elvégezni?

2011. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!