Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből lenne...

Szerintetek miből lenne érdemes érettségizni? (faktra gondolok)

Figyelt kérdés

magyar (irodalom, nyelvtan), idegen nyelv, matematika, történelem + 1 választott..


Szerintetek melyik éri meg legjobban ? Én földrajból szeretnék, de mondták páran, hogy nem nagyon éri meg.. :S


2010. jan. 17. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hol akarsz továbbtanulni? Mert van, ahová bőven elég a matek/nyelv/töri és a földrajz meg ien kamutárgy, csak seggelni kell egy kicsit és annyi.
2010. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg attól függ, hogy hol szeretnél tovább tanulni. De ha nem akarsz akkor még ajánlanám az infót, mert ha később mégis tovább akarsz tanulni sok helyen számít, illetve ha 5ös lesz kapsz ECDL vizsgát ami akár egy egy állásnál jól jöhet
2010. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én közgázból érettségiztem és nem bántam meg. de ugye vele járt a marketing is. jó tanárom volt s nem volt nehéz. ennek még hasznát veheted.
2010. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Földrajzot szinte minden természettudományi karon elfogadják, meg néhány műszakin is, sőt bölcsész karokon is 1-2szaknál, meg társadalomtudománynál is, én azt javaslom.
2010. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!