Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Weed vlog. Olyan sok baromságo...

4/20 kérdése:

Weed vlog. Olyan sok baromságot látok folyamatosan a cannabisról, hogy gondolkozom egy vlog indításán ahol objektíven teljesen hivatalos forrásokat felhasználva beszélnék. Érdemes bele vágnom?

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív hatásokról, gyógyászatban való alkalmazásáról, rekreációs használatról, jelenlegi kutatásokról, termesztésről valamit az ipari felhasználásáról. Érett már az ország egy ilyenre vagy csak a büdös drogosozás menne?

Cannabis fű marihuána marijuana weed kannabisz thc hasis



2014. aug. 26. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az ötlet. Akik "drogosoznak" azoknak meg szűk a látókörük, nem tudsz velük mit kezdeni. (Ha esetleg megcsinálod, akkor légyszives linkeld ide, kiváncsi vagyok)
2014. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogy ha az utcán megkérdezed az embereket, hogy mi jut eszükbe a marihuánáról 80%-a azt fogja mondani: narkó,kábítószer,drog. (ez belénk lett nevelve) Holott mondhatnák azt is:gyógyszer,olaj,papír,textil....stb és ezt a 80%-ot valószínű ,hogy nem fogja érdekelni,mert ő már tudja mi ez:DROG! pf De egy próbát megér!!! Lehet megtéríted őket!
2014. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem látom még a struktúráját, de a fogyasztásáròl és termesztésről legutoljára beszélnék. Az első részben csak bemutatnám miről lesz szó a későbbiekben.Az ipari felhasználással kezdeném aztán az orvosi jönne. Nem akarok senkit semmire rávenni csak bosszant, hogy hülyeségeket latni mindenhol.
2014. aug. 27. 01:04
 4/7 anonim válasza:
Én is szoktam füvezni, néha gyakrabban, néha ritkábban, és egy véleményen vagyok veled...bosszantó hogy mennyire elítélnek az emberek egy olyan dolgot, amiről azt sem tudják valójában mi is. PL utálom a spenótot, de még sosem ettem, és elítélem azokat akik szeretik...-.-" Szóval ha tényleg csinálsz egy vlogot, kíváncsi lennék rá, majd linkeld be. :) ;)
2014. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

cannabis = néger raszták szívják, jamaicaiak

marihuana = kőkemény drog

fű = könnyű drog

thc, hasis = drog

drogos banda...

2015. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

cannabis = néger raszták szívják, jamaicaiak

marihuana = kőkemény drog

fű = könnyű drog

thc, hasis = drog

drogos banda...


Látszik hogy fogalmad sincs a témáról mégis beírod a véleményedet. Inkább tartsd meg magadnak. Vagy tájékozódj, mert a butaság gyógtyítható.

2015. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
jól van nem kell sírni, szívjátok meg szippantsátok ezeket az orrotokba nyugodtan, hosszútávon úgyis csak a társadalomnak tesztek ezzel jót :)))
2015. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!