Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lehet diákigazolványt...

Mikortól lehet diákigazolványt igényelni egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyetemista voltam, passziváltattam, s most jelenleg nincs diákigazolványom, szeptemberbe kezdődik újból az egyetemem beiratkozás után már lehet igényelni Diákigazolványt HSZI-nél?

Szegeden



2014. aug. 7. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs diákod sem vagy csak matricád nincs rá?
2014. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na kicsit elkapkodtam... nyilván nem véletlenül kérdezted azt, amit.


Beiratkozás után egyből tudsz igényelni, amint befizetted a pénzt, utána hamarosan látni fogják a rendszerben is, hogy elindult a folyamat, utána adnak neked ideigleneset. A kártyára lehet sokat kell várni, de ezzel biztosan tisztában vagy.

2014. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi írtam
2014. aug. 7. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha viszont megvan a diákod, és ugyanoda "szól", ahova most is fogsz járni - szóval simán csak passzíváltál -, akkor nem kell újat igényelni, simán megkapod az eddigi diákodra az új matricát.

A beiratkozás szó zavart meg. Ezek szerint te be vagy iratkozva, elég aktív státuszt beállítanod az etr-ben, hacsak nincs valami külön szabály, pl hogy írásban kell jelezned az aktív féléved.

2014. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jogász szakról váltok TTIK-ra vagyis nem ugyanoda megyek vissza.
2014. aug. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!