Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Estin végzett (iskola rendszer...

Estin végzett (iskola rendszerű) OKJ mellett van lehetőségem gyakornokként dolgozni?

Figyelt kérdés
Ugye államilag támogatott iskolarendszerű OKJ-re csak 21 éves korig lehet jelentkezni, de sajnos már 25 vagyok, úgyhogy csak az esti jöhet szóba, ezért kérdezem. Amúgy az igazság pedig az, hogy nem magáért a tanulásért vagy a megszerezhető tudásért akarok OKJ-ra jelentkezni, hanem mert nincs jogviszonyom, se munkatapasztalatom, így csak gyakornoknak vennének fel (ebben a formában volna is lehetőség bőven... pályakezdő friss diplomásként viszont ZÉRÓ)

2014. júl. 20. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem..én most végeztem esti okj képzést el (gazdaságit) szó nem volt arról hogy bárki bármilyen állást ajánlott volna nekünk, gyakornokit sem. Volt 1. és 2. év között egy nyári gyakszi akkor is magunknak kerítettük a helyet. Nem volt komoly a dolog, igazából annak volt normál gyakhelye akink ismerőse volt xy hivatalban, másnak nem csak egy-két egyszemélyes kis magániroda leigazolta a gyakot..az volt a többség..

Szóval nem itt kerűlsz be egy gyakornoki programba..

2014. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :( Amúgy nem teljesen erre gondoltam, mármint, hogy majd ők találnak nekem gyakornoki helyet. Én tudnék gyakornoki helyet (többet is) ahova mehetnék dolgozni, csak annyi probléma, hogy nekem nincsen hallgató jogviszonyom, enélkül pedig a cégnek többe kerül engem foglalkoztatni és ebben a formában nem is vesznek fel. Csak azt nem tudom, hogy jogviszonynak megfelel e számukra egy esti tagozatos OKJ-s képzés vagy mindenképp nappali jogviszony kell hozzá.
2014. júl. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!