Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés órán vagy a...

Testnevelés órán vagy a biológia órákon mért nem tanítanak ilyeneket?

Figyelt kérdés

Például a testépítés a edzés és a fogyókúra testformálás alapjait...

Meg hogy a szervezet hogy működik mi az a fehérje mi az a szénhidrát stb...

Mert olyan hatalmas hülyeségeket tudnak kérdezni és válaszolni a fogyókúra a és testépítés témába hogy sokszor felál a szőr a hátamon...



2014. júl. 9. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ez az, mert az amőba az aztán qrva fontos.


inkább fogyjunk hasról meg stb stb

2014. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én tanultam. Legalábbis még középszinten is kérdezik a makromolekulákat. Egyébként kinyitod a biológia könyvet és benne van, hogy mi a fehérje, mi a szénhidrát. Ha a tanár nem mondta el, te még elolvashatod. Mellesleg szerintem te sem tudsz mindent ezzel kapcsolatban. Higyj nekem! Egyetemen is ezt tanulom :)
2014. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem egyetemi szint hanem az alapokra gondolok!

az ilyenek miatt hogy

"a fehérje kox"

"napi 5x edzek és megeszek egy abonettet az jó?"


És ilyen szintű hasonló kérdések és válaszok azért már durvák!

2014. júl. 9. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert az iskola nem szépészeti tanácsadó.
2014. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 4

Ez nem szépítési tanácsadó hanem alap tudomány!

Akkor a növényekről se tanuljanak mert nem kertészeti tanácsadó az iskola!

2014. júl. 9. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazad van lehetne probléma megoldó feladat mondjuk a táplálkozás témakörénél, vagy a keringésnél, vagy mozgásnál, vagy a végén "az ember" témakörnek egy kis pár perces fejtágítás.

Hasznos lenne, fellehetne használni a dolgokat.

2014. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem a szépségről, hanem az egészségről szól, az egy dolog, hogy jobban néz ki az, aki nem vágósúlyban van.
2014. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Meg hogy a szervezet hogy működik mi az a fehérje mi az a szénhidrát stb..."


Hát ezt speciel elég alaposan tanítják biológiából, csak nem mindeni figyel annyira, hogy észrevegye.

2014. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van, ezt nagyon is tanítják biológián, sőt általánosban már egészségtanon is, de középiskola 11. osztályban biztosan. Én most emeltszintűztem belőle, én már csak tudom.


Az érettségi követelményben van olyan feladat is, hogy tudnod kell összeállítani egy fogyókúrázó étrendjét.

2014. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy persze hiába "tanítják", ha a tanár nem tanítja meg. A mi biosztanárunk is külön foglalkozott az osztállyal (állandóan szinte filmeztek, a TZ-feladatokat előre megadta.nekik) meg velünk, faktosokkal, érettségizőkkel is. Ezért mivel nem volt szigorú a nemfaktosokhoz, eléggé leeresztettek és szerintem alig tudnak már valamit bioszból :D
2014. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!