Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen 3.7-es átlag milyenn...

Egyetemen 3.7-es átlag milyennek számít?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen terület... ha btk akkor nem tól jó, ott 4,5 alatt nem angyon kapsz ösztödíjat, vagyis nem vagy bene a fele jobbikban.

ha ttk, akkor egész jó

gazdaságról, műszakiról nem tudok nyilatkozni

2010. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemtől és szaktól függ. Sok helyen egy-egy tárgyból a kettes már jó, a hármas pedig csúcs jegynek számít, másutt viszont minimális tanulással, végigbulizva az évet is könnyen teljesíthető 4.5 feletti átlag.
2010. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért ezt a BTK-ra vonatkozó általánosítást megcáfolnám... ezen belül is attól függ, milyen szakon vagy, arról biztosíthatok mindenkit, hogy egy nyelvi szakon ez egy kimagasló átlagnak számít... ellenben mondjuk egy néprajz, filozófia, töri szakkal, ahol viszont gyengének...
2010. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy az milyen átlag. Korrigált kreditindex vagy súlyozott átlag vagy csak sima számtani átlag.
2010. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szak, suli függő.


de nem "büfé" szakon jónak

2010. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sima számtani anglisztikán.
2010. jan. 6. 13:33
 7/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tudatlan vagyok, de ez milyen szak? nem hallottam még ilyenről.
2010. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert anglisztika az meg van. angliával kapcsolatos történelem, irodalom, stb de számtani?
2010. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sima számtani átlagot számoltam és anglisztika szakos vagyok:)
2010. jan. 6. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, hogy te vagy az illető? akkor te tudod a legjobban, hogy ez jónak számít-e. a többiekéhez viszonyítsd. ha nem ritka a szín ötös tanuló, akkor nem a legjobb. ha még 4-est is nehéz kapni és a tantárgyaknál átlag a társaság fele megbukik és öröm a 2-es, akkor pedig szép átlag.
2010. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!