Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel fogják-e tölteni a bizonyí...

Fel fogják-e tölteni a bizonyítványomat? FONTOS!

Figyelt kérdés
Az E-felvételin az Érettségi bizonyítványomat feltöltöttem másnap miután kézhez kaptam, de még mindig azt írja hogy Továbbítva feldolgozásra. Az előtt feltöltöttem a motivációs levelemet és a Hátr.Helyzetet igazoló dokumentumot, és olyan két-három hét után volt az hogy Feldolgozták. Viszont már kaptam az e-mailt múlt héten, hogy vannak még hiányos dokumentumaim és júli.10-ig lehet feltölteni. Most az automatikus volt és ne foglalkozzak vele, vagy kezdjek el parázni, hogy ha 10.-éig nem dolgozzák fel akkor úszott a felvételim?? Különben is az E-felvételin azt írja minden dokumentumot feltöltöttem, csak még nem dolgozták fel.

2014. júl. 1. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

felszólítást mindenkinek elküldték. Nekem is, pedig elötte egy nappal töltöttem fel az érettségi bizonyítványt, aztán másnapra már azt irta hogy feldolgozva


ne aggódj, idővel feldolgozzák neked is, több 100 ezer jelentkezik és tölti fel a dokumentumokat, sok idő míg feldolgozzák

2014. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ!:)
2014. júl. 1. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van az érettségi bizonyítvánnyal.
2014. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy nem fognak kitolni velünk, mert biztos hogy nagyon pipa leszek akkor.
2014. júl. 1. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod, hogy majd azt mondják, hogy "bocs, a tiédre nem maradt időnk, ez van, próbálkozhatsz jövőre"? 106 ezer jelentkező dokumentumait kell feldolgozniuk egyenként. Ha ez nem sikerül 10-ig, azt fogják mondani, hogy "hát, akkor pótolják 15-ig, bocs, mi voltunk lassúak".
2014. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!