Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu pontszámítója...

A felvi.hu pontszámítója szerint nem érem el a 260 pontot. Mehetek a mekibe vagy tescoba?

Figyelt kérdés

1.) Nem jelöltem meg OKJ-t a listámban, azt máshol kell?meddig lehet?


2.) Mivel annyit ír ki ,hogy nem érem el hogy tudom egyáltalán megtudni mennyi pontom is van?


3.) Ill. az általános kérdés az aktuális.Csak ilyen munkalehetőségek vannak - (ha nincs OKJ-s opció)?



2014. jún. 23. 03:37
 1/8 A kérdező kommentje:
2. kérdés off - 231 pontom van.
2014. jún. 23. 03:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az érettségid sikerült, nyugodtan mehetsz OKJ képzésekre. Ha még nincs szakképesítésed, ingyen is lesz. Azt nem a felvi.hu-n kell intézni. Írd be a google-ba, hogy okj képzések, találni fogsz sokat.
2014. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz
2014. jún. 23. 07:23
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarlak megsérteni, de ilyen kevés ponttal mit is keresnél egy egyetemen? Kínlódás lenne az egész!

Végezz el egy okj-s képzést, megéri. Utána pedig még ha gondolod jelentkezhetsz továbbtanulni. Újra érettségizel és akár több pontot is össze tudsz gyűjteni.

2014. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem azt kértem hogy ítélkezzetek felettem.
2014. jún. 23. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:
érdekes ... 4 éve nemhogy elég lett volna ennyi pont de a nyelvvizsgámra is több pontot kaptam volna + az ECDL -em is számított volna - attól hogy az égig emelik a pontokat még nem lesznek hülyébbek a tanulók.
2014. jún. 23. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Te nagyon félreértettél engem. Nem akartalak megsérteni és ítélkezni feletted. Komolyan gondoltam. Tudom, hogy mindenkinek lehet rossz napja, az izgalom miatt nem tud mindenki a tudásához illően telesíteni az érettségin, de azért a 260 pont nagyon kevés. Te pedig még ezt sem érted el. Milyen szakra jelentkeztél? Egy semmit sem érő szakot esetleg el tudnál végezni, de szerintem egy keményebb szakot biztos nem.

Csak segíteni akartam azzal az ötlettel, hogy halassz egy évet. Esetleg elvégeznél egy okj-s képzést ingyenesen. Vagy elmennél dolgozni és mellette tanulnál. Jövőre újra érettségizhetnél és újra felvételizhetnél. Akkor pedig már több esélyed lenne a bejutásra. Mert alapszakra ilyen kevés ponttal nem valószínű, hogy bejutsz úgy, hogy 260 a minimum.

2014. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elte Ik programozásra jelentkeztem......
2014. jún. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!