Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés beleszámít bármily...

Testnevelés beleszámít bármilyen átlagba egyetemen?

Figyelt kérdés
Kummulált átlagra gondolok főként

2014. jún. 6. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jár érte kredit, akkor valószínűleg igen.
2014. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jár
2014. jún. 6. 20:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak a nyelvért sem jár az viszont beleszámít
2014. jún. 6. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem értem. Nálunk az ösztöndíjat a súlyozott átlagból számítják, ahol megszorozzák az osztályzatot a kredittel stb. Vagyis ilyen képletben nem értem, hogy jöhet ki, hogy nullakredites tárgyat beleszámítsanak.


Javaslom, fordulj akar TVSZ-hez.

2014. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amiről beszélsz az az ösztöndíj index

Kum. átlagnál csak az érdemjegyeket átlagolják

2014. jún. 6. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk nem. A kumulált, vagyis halmozott nálunk (mármint a volt egyetememen) éppen az össze eddig elvégzett tárgy súlyozott átlagát jelenti. A kreditindexhez az egy félév kumulált átlagát osztják 30-cal.


De ha nálatok csak a tárgy érdemjegye számít bele, akkor nem értem, mi a kérdés.

2014. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 reptoid ***** válasza:
Nálunk jegyet sem adnak rá, csak aláírást kell megszerezni. Emellett persze 0 kredites.
2014. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!