Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a sütő-cukrász szakképzésb...

Mik a sütő-cukrász szakképzésben való részvétel alkalmassági feltételei?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy szakmai alkalmassági feltételeknek kell megfelelni, de mik ezek?

Anyukám szerint pl. hogy ne legyen fertőző bőrbetegségünk, ez szerintem logikus is... De mik még?


2009. dec. 29. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egészségügyi alkalmasságot néznek és tudni kell az alap dolgokat a szakmában.
2009. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az alap dolgokat nem tudod, mert még nem kezdted el a tanulást.


én az ilyen egészségügyi dolgokra gondolok, mint ahogy írtam is, pl ekcémás kézzel nem biztos, hogy örülnének az embernek, de gondolom a szemüveg nem akadály...

körvonalazott sejtéseim vannak, de valami konkrétabbat szeretnék tudni.

mint például hogy a gerincferdülés vagy a gerincsérv 'gáz'-e [ha teszemazt kenyeres ládát kell pakolgatni, de lehet, hogy hülye vagyok, csak próbálok mindenre gondolni]?

2010. jan. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!