Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Meló-diákon keresztül...

A Meló-diákon keresztül interneten is lehet állást szerezni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, be kell menni az irodába, befizetni pár ezer forintot, amit később visszaadnak, és találnak nekem valamilyen munkát. De az interneten is van lehetőség regisztrációra, és arra, hogy jelentkezzek állásokra, csak ott nem kell kifizetni a díjat. Ez most hogy van? Lehet interneten keresztül is csinálni ezt az egészet, vagy csak személyesen tudom elintézni, hogy szerezzenek nekem munkát?

2014. máj. 16. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Interneten csak jelentkezni tudsz, felvételhez be kell menned a papirokat elintézni.
2014. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, értem, már világos. Most már regisztráltam a neten, és egy munkára jelentkeztem is. Ha a jövő héten bemegyek az irodába, és elintézzük a papírokat, akkor ugye még érvényes lesz a jelentkezésem? Vagy először a papírok, aztán lehet csak jelentkezni?
2014. máj. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!