Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell választani a...

Hogyan kell választani a középszintű töri érettségin "esszépárokat"?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit bugyutának hangzik a kérdés, eddig én is azt hittem, hogy értem a dolgot, de most ahogy elnézem, nem teljesen világos. Most akkor csak az oszlopok közül lehet választani, A-tól L-ig, és azt a párosítást kell megcsinálni? (gondolok itt arra, hogy nem minden lehetséges variáció van benne, de arra jutottam, hogy akkor az az azonos történelmi korok miatt van)


Előre is köszi!



2014. máj. 6. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kidolgozandó:

egy, az egyetemes történelemre vonatkozó feladat,

kettő, a magyar történelemre vonatkozó, egy rövid és egy hosszú,

különböző korszakokra vonatkozó feladat."

egyetemes történelemből 2 db szokott lenni, onnan csak egyet lehet. magyar történelemből pedig 6db van de ha megnézed a korábbi feladatlapokat láthatod hogy minden másodiknál van egy vékonyabb vonal. amik a vékonyabb vonalon belül egy csoprtba kerülnek azokat nem lehet pl. 19-20ast nem lehet együtt.

úgyhogy az összes lehetséges variáció fel van sorolva

2014. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
óóó értem, így már világos! köszönöm :)
2014. máj. 6. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!