Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogalmam nincs hogy mi legyek...

Fogalmam nincs hogy mi legyek ha "nagy leszek", más is így van ezzel, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kismillió ilyen kérdés van, de azért segítsetek már nekem is. :D Lassan egyetemre kell mennem, vagyis még van egy és fél évem, de még fogalmam nincs milyen egyetemre menjek, vagy hogy mi is akarok lenni igazán. Sokan tudják már hogy mi az ami iránt érdeklődnek Stb.. De itt vagyok én, és halvány lila gőzöm nincs hogy mit kezdjek magammal. Úgy igazán semmilyen tantárgy nincs ami érdekelne, oké, mindegyikből tanulok, de egy sincs ami annyira érdekelne. Sokan kérdezték már, hogy mi az a tantárgy ami érdekel, és amit úgy gondolok hogy számomra érdemes lenne tovább tanulni, de erre a kérdésre soha nem tudtam válaszolni. Kicsit talán hülyén hangzik, de sajnos én ilyen vagyok. Fodrász akartam lenni, aztán rájöttem hogy még egy normális haj fonatot sem tudok össze hozni. Ezt a dolgot el is vetettem magamban. Most azon gondolkodom, hogy ápoló szeretnék lenni, de sokan mondták, hogy rengeteget kell tanulni(bár szerintem egyetlen olyan egyetemet se kapnék ahol keveset kell tanulni), meg aztán félek hogy nem teljesítenék jól. Szeretnék emberekkel foglalkozni, ápolni őket, gondoskodni róluk, de valahogy mindig valaki le beszél erről az ápolós dologról. Eléggé el kezdetem agyalni ezen a dolgon, és nem tudom mit tegyek. Jaj igen, az állatokat azokat nagyon szeretem :D

2014. márc. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

A típusodnak megfelelő sulit, munkát válassz.

2014. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Én is pont így vagyok, nem tudom mi akarok lenni, nem tudom mit akarok az élettől... Irigylem azokat, akik már most tudják! Vagy legalább van elképzelésük, tervük. Csak nálam a bibi az, hogy most fogok érettségizni, 2 hónap múlva! Egyetemre nem megyek, mert nem tudom mit akarok, mi érdekelne. Jelentkezhettek volna valahova, lehet fel is vettek volna. De, ha nem érdekel a szak? Fizessek ki milliókat? És ha majd nem tudok elhelyezkedni a szakmába, amit tanultam mondjuk 4 évig, és fizettem is érte rendesen? Emiatt nem jelentkeztem egyetemre. Így marad az, hogy elvégzek valamilyen OKJ-s képzést. Az 2 év, addig még gondolkodhatok... Csak nem tudom, hogy milyen képzésre menjek. Azt ajánlom neked, hogy nagyon gondolkozz, hogy mit szeretnél! Nehogy éveket veszíts emiatt.
2014. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első linkje nagyon jó.:O
2014. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, attól félek én is, hogy olyat választok ami idővel nem fog annyira tetszeni, és esetleg meg gondolom magam. De a pénzt addig belefektettem, nem én, hanem anyuék, ami ugye nekik se könnyű, mert nem állunk valami jól anyagilag, és szerintem ez nem fog olyan hirtelen változni, hogy csak úgy dobjam ki a pénzt az ablakon. Sokszor el gondolkodtam azon hogy mi akarok lenni, mit tanuljak, de semmire sem jutok/jutottam eddig. Tényleg kezdek nagyon ráparázni erre. :D
2014. márc. 23. 20:01
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha érdekel az ápolás meg az ilyesmik akkor lehetsz akár orvos.Azt te döntöd el hogy milyen szakra mennél orvosként.Az orvosi szakmába is rengeteg féle van:plasztikai nőgyógyász urulógia szemészet fül és orr gégész sürgösségi remélem sokat segítettem és választani tudsz majd !
2015. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!