Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirugtak a vizsgarol. Ez komoly?

Kirugtak a vizsgarol. Ez komoly?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kirugtak a vizsgarol, mert nem vettem reszt elozo 2 dolgozaton, amelyek nem beugrok voltak a vizsgara, mellesleg azert nem, mert beteg voltam, Irasbeli vizsga volt. A tanarnak mondtam h beteg voltam es h a tanszekvezetonel vannak az igazolasok, de ot nem erdekelte! A szakom egyebkent az arab es ez arab feleves vizsga volt. Allitolag nincs UV! szoval majd jovo szeptembertol felvehetem ujra a targyat, ami quasi azt jelenti h elorol kezdhetem az egeszet jovore m az arab ha nincs meg, nem vehetek fel mas targyakat sem allitolag!Raadasul a masik ket arab nyelvoran, 5osre zartak a felevemet!Lecci segitsetek!mit lehet ilyenkor tenni? Elore is koszi a valaszokat!
2009. dec. 16. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

nesze neked bolonnnya


Dékán!

2009. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dékán
2009. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

először is:ha a 2 vizsga nem beugró volt(ez aműgy 100%?)akkor nem lehet következménye a hiányzásnak..


másrészt,akkor is kellene egy pótló időpontot meghirdetni...

3.UV-nak lennie kell..kivéve ha ez gyakorlat...de ha vizsga van belőle akkor nyilván nem az...

szóval keresd meg még1x a tanárt,hozd az igazolásaidat is.(kérd ki a papírokat)v."uszítsd" a tanárra a tanszékvezetőt..


végső esetben:DÉKÁN....

2009. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 vizsga helyett 2 dolgozatot akartam írni.)


előző voltam

2009. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is előadás, vagy szeminárium/gyakorlat. Nem mindegy.


Év elején kellett lenni tájékoztatónak, hogy mik a féléves követelmények.


Ha gyakorlatról/szemináriumról van szó, akkor nincs lehetőség javításra, ha nem teljesíted a meghatározott követelményeket.


Tehát előbb ezeket kell tisztázni, nem rögtön dékánhoz szalajtani. Ugyanis abból ritkán jön ki a hallgató jól...

2009. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat Mindenkinek!
2009. dec. 16. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem többször is volt hasonló problémám egyetemista éveim alatt, de a dékán mindig megoldotta a dolgot, szóval embertől is függ...
2009. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én abból indultam ki, hogy a Kérdező ezeket a köröket már lefutotta és tisztában van a dolgokkal


az UV felvetése is arra enged következtetni, hogy nem gyakorlatról/szemináriumról van szó

2009. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 14:50-es!


Igazad van, viszont a kérdező még mindig nem árulta el, hogy mi a szitu. Gondolom elsős, tehát nem biztos, hogy tisztában van az alapfogalmakkal. Mert az ugye egy dolog, hogy nekünk szubjektíve előadja, hogy milyen sérelem érte, csakhogy ez az anyukáját lehet, hogy meghatja, de ha nem teljesítette a követelményeket, akkor nincs mit tenni, újra kell csinálni.


Ha erre jársz, kedves kérdező, mindenképpen írd le, hogy pontosan milyen jellegű óráról volt szó, előadás, szeminárium, gyakorlat, speciálkollégium, vagy mi a túró, mert állatira nem mindegy.

2009. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi lett veled? felvetted újra a tárgyat?
2011. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!