Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aktív vagy passzív hallgató...

Aktív vagy passzív hallgató lennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Rövid történet:


kicsúsztam a fősulin, de ami kell tárgy csak szeptemberben fog indulni. többi mind megvan. holnapig van határidőm passziválni, de most nagyon beijedtem, mert melót kerestem, de egyelőre nagy csalódások értek (tudom hogy nem elsőre sikerül, de még igy is olyan helyre nem vettek fel ahol diákként 1 évet dologztam)


most beijedtem, és gondolkodom hogy aktív leszek, felveszek egy tárgyat, ami nem kell nekem, de fel tudom venni (elvileg), igy aktív marad és lesz diákmunkám. a gond azzal csak annyi hogy abból félretenni nem tudok. viszont mellette keresnék munkát, és ha sikerülne, akkor otthagynám azt.


szerinted megéri ez a 70 000 ft-ot, mert annyit kéne fiezetnem ha aktív leszek.


2014. febr. 6. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!