Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha második...

Mit csináljak ha második félévben nem tudok annyi tantárgyat felvenni (mert nincs meghirdetve), hogy megszerezzem a minimum kreditet? 30at kell két félévben összesen

Figyelt kérdés
SZTE-n vagyok.
2014. febr. 6. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nézel későbbi féléves tárgyakat, amiknek megvan az előkövetelménye(vagy nincs neki), vagy passziváltatsz.
2014. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem..

és amúgy ha egy tantárgynak van gyakorlati meg előadás része, és gyakorlatból megbuktam, és most felvehetném a vizsgakurzust, ami csak előadás.. vegyem fel? vagy 3.félévben felvehetem a gyakorlatot..?

2014. febr. 6. 13:09
 3/5 A kérdező kommentje:
és azt írja ki hogy a tantárgy párhuzamos feltételei nincsenek teljesítve
2014. febr. 6. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egy tárgyhoz tartoznak előadások, gyakorlatok és laborok. Ha félévközi jeggyel zárul a tárgy, akkor a szükséges szintet elérve megkapod a jegyed, ellenkező esetben fel kell venni újra mindent, ami a tárgyhoz hozzátartozik.

Vizsgás tárgy esetén vizsgára bocsátás feltétele az aláírás megléte, amihez produkálni kell valami előadáson és gyakorlaton is. Hiába van meg az egyik, ha a másik nincs, akkor nincs aláírás, és vizsgára sem mehetsz. Sőt, aláírás nélkül vizsgakurzusra sem mehetsz, tehát legközelebb újra fel kell venni az elméleti és gyakorlati órákat is.

Szerintem itt lehet Nálad is bökkenő.

2014. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. passzív félévet fogok kérni, ennyit tehetek.
2014. febr. 6. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!