Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a teljes...

Mit lehet tenni, ha a teljes elkeseredettseg szelen allok?

Figyelt kérdés
Mindig jol tanultam, de egyszeruen az egyetemen nem allom meg a helyem, a konnyu vizsgakon atmentem, de ami ezutan kovetkezik olyan nehez, es volt 1 tores a vizsgaknal, azota el vagyok keseredve.
2014. jan. 20. 18:35
 1/4 reptoid ***** válasza:

Talpra állni.


Persze nem muszáj.

2014. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem birom pszichikailag. :( Fejem faj, rossz a kozerzetem, sirok(ha nem, akkor sirhatnekom van). Nyomorultnak erzem magam, szerencsetlennek, benanak. Nem tudom elvezni az elet apro szepsegeit sem :(
2014. jan. 20. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom még gólya vagy.. :-) Fel a fejjel, lesz ez még rosszabb is! Mindenkinek meg kell szokni az egyetemet, teljesen más világ, új élet, nagyobbak a követelmények, és nem ismersz senkit. Ezen mindenki átesik, csak van, aki hamarabb túl tudja magát tenni a dolgokon. Következő alkalommal már nem lesznek ilyen problémáid, ne félj! :-)

Készítsd napirendet lefekvés előtt! Gondold el mit kell megcsinálnod másnap, és próbáld meg ahhoz tartani magad. Nem lesz itt probléma, ha nem ezen agyalsz állandóan. Az a legnagyobb hiba, hogy engedsz a "depinek", és egyre inkább befelé fordulsz. Nem szabad! Fel a fejjel, és csináld! Hajrá!

2014. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több dolgot lehet csinálni. Egyrészt puskázni, de szemérmetlenül. Azt tapasztalom, hogy sok tárgynál olyan hülyeségeket is számon kérnek, amit még maguk a tanárok sem tudnak fejből megjegyezni.


Nem hazudok, ha azt mondom, hogy nálunk a tárgyak 90%-án megoldható a puskázás és 100-ból jó, ha egy-két ember tanulja meg azt a sok marhaságot.


(Ha pedig ebbe most bele akar kötni valaki, megmondom, hogy ha végeztél az egyetemen tanult dolgok 90%-ra nincs is szükség, kvázi újra kell majd tanulni mindent később)


A másik pedig hogy ha nagyon ramatyul állsz lelkileg, menj el egy pszichológushoz és próbálj szedni valami természetes alapanyagú nyugtatót (de csakis azt, semmi Xanax és hasonló méreg!). Hidd el jobb lesz.


A magyar oktatás sajnos katasztrofális helyzetben van, úgyhogy csak túlélni lehet valahogyan.

2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!