Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanfolyam nélkül elmehetek...

Tanfolyam nélkül elmehetek Kresz-vizsgázni?

Figyelt kérdés
És ha igen, kb. mennyibe kerül csak a vizsga? Ha pedig megcsinálhatnám így, tanfolyam nélkül, olyat lehet, hogy csak mondjuk fél év, egy év múlva mennék vezetni?

2014. jan. 19. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy gondoltad?

Minden tudás nélkül szerinted elmehetsz?

Azért egy jogosítvány elég komoly dolog.

Nem engednek tanfolyam nélkül senkit vizsgázni, még akkor sem, ha elég jó rutinnal rendelkezel.

2014. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, csak tudom, hogy honnan lehet tanulni a kérdéseket, könyvem is van. Bátyám járt tanfolyamra, ahol kapott egy könyvet, egy programot, és viszont látás. Ezen okulva gondoltam, hogy nem fizetnék ki egy csomó pénzt felesleges tanfolyamra. De ha átmegyek a vizsgán, nyilván tudom is, tehát nincs jelentősége a tanfolyamnak.

De kicsit jobban utánaolvastam, és elvileg kötelező vinni a papírt, hogy elvégeztem a tanfolyamot, úgyhogy a kérdés már tárgytalan.

2014. jan. 20. 23:10
 3/5 anonim válasza:

nem, az autós iskola ad igazolást, hogy náluk tanultál és vizsgára bocsát, ám ha jóban vagytok, ad úgy is, hogy nem mész el tanfolyamra.

Én nem voltam, végigcsináltam a kresz tesztet, és elsőre meg lett, Hála Istennek!

2014. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen ismerősöm nincs. Nem is azért nem mennék tanfolyamra, mert hülyeség, vagy olyan hű de okos vagyok, hanem mert nincs rá annyi pénzem, egyenlőre még a vizsgára sincs.

Gratulálok hozzá :)

2014. febr. 26. 12:06
 5/5 anonim válasza:
Akkor miért nem vársz amíg lesz? Nem jó így tologatni, gyűjts rá.
2015. jan. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!