Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek alapján minek kéne...

Ezek alapján minek kéne továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

Rengeteget gondolkoztam,most vagyok 11-es gimnáziumban.

Tulajdonképpen engem komolyan semmi nem érdekel,csak a zene,filme,könyvek.Na meg a pszichológia,de hát kb minden 5.ember pszichológus akar lenni.És tudom,hogy kb minden gyereket ezek érdekelnek,mint engem,de kb sírva fakadok,ha belegondolok,hogy nem ezekkel tanulhatnék tovább.

Tehát,milyen szakok vannak ezekkel kapcsolatban?



2014. jan. 17. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kar
2014. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha amiatt nem akarsz pszichológiára menni, mert mindenki az akar lenni, akkor tényleg ne is menj. Az a "mindenki" egészen addig akar pszichológus lenni, amíg rá nem jönnek, hogy rengeteg évnyi tanulás és nagyon sok pénz kell hozzá. Ha nincs hivatástudatod a szakmával kapcsolatban, akkor ne ezt válaszd.


Jó lenne tudni, milyen tantárgyakból vagy jó. Egyébként pl. kitölthetnél önismereti, pályaválasztási teszteket, azok egy picit segíthetnek ötletet adni. Vagy pl. nézd végig a felvi.hu honlapon az összes szak leírását, én anno így kezdtem - kiírogattam, ami egy kicsit is érdekel, és ezeknek utánajártam.

2014. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pénz? Mire gondolsz konkrétan? Az egyetemen a kötelező önismereti órák? Vagy egy magánpraxis?
2014. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!