Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez beleszámít a felvételnél?

Ez beleszámít a felvételnél?

Figyelt kérdés
Egy gimnáziumban német szakra jelentkeztem. Az beleszámít a felvételnél, hogy dicséretes ötöst kaptam?

2014. jan. 14. 14:22
 1/10 reptoid ***** válasza:
Ha van szóbeli felvételi is, és ott megmutatod, akkor előfordulhat.
2014. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lesz szóbeli , akkor vigyem el a bizimet és mutassam meg nekik?! az bem furcsa? :D
2014. jan. 14. 16:23
 3/10 reptoid ***** válasza:
Vidd el az ellenőrződdel együtt, aztán majd ha kérik, odaadod nekik. Magadtól azért ne nyomd a képükbe :D Ha meg nem kérik, akkor amúgy sem számítana semmit.
2014. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom! Es nem tudnatok jo tanacsokat adni, hogy hogyan keszulhetnek fel a szobelire? Fontos lenne! :/
2014. jan. 14. 18:04
 5/10 anonim válasza:
A gimnázium honlapján valószínűleg fent vannak a szóbeli tételek. Rákereshetsz az interneten. És fontos , hogy gyakorolj szóban, ha nem tudsz senkivel beszélgetni akkor mindig mondd el hangosan magadnak. Így nem fogsz annyira izgulni :)
2014. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, fent vannak a temakorok. Osszesen 15! Ez nem tul sok?! Es mit mondjak magamnak? Milyen hosszu szovegeket tanuljak meg?
2014. jan. 14. 20:23
 7/10 reptoid ***** válasza:
Isten őrízz, hogy megtanuld a szövegeket. A bennük lévő anyagot tanuld meg, mert úgyis beszélgetni fogtok, aztán ha elkezded a mondókád, utána megállít, feltesz egy kérdést, és meg vagy lőve máskülönben.
2014. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jo, en sem ugy gondoltam, hogy felmondom a szoveget, hanem csak jo, ha tudok nehany alap mondatot minden temakorben.
2014. jan. 14. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom hova jelentkezel, de én pl angol szakra, és nekem 1,25 ös szorzóval nézik az angolt, lehet neked is, járj utána a honlapon ;)
2014. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nincsen kiirva, de koszonom
2014. jan. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!